Usługi z zakresu
elektryki i elektroniki

Świadczymy pełen zakres usług w obszarze elektryki i elektroniki samochodowej. Zajmujemy się zarówno starszymi pojazdami, jak i zaawansowanymi technologicznie systemami w nowych autach, gdzie udział elektroniki jest bardzo duży. Znamy specyfikę awarii elektrycznych najstarszych roczników aut, jak i cały katalog usterek, które dotykają najświeższe modele.

Kontrola w zakresie elektroniki i elektryki

W oparciu o profesjonalną diagnostykę komputerową lokalizujemy usterki oraz podejmujemy kompleksowe działania naprawcze. Prawidłowo przeprowadzona kontrola elektroniki pozwala precyzyjnie zidentyfikować ewentualne problemy i wyeliminować je, zanim wystąpią skomplikowane usterki o złożonym charakterze. W ramach prac w zakresie elektryki i elektroniki realizujemy również usługi, które polegają na doposażeniu auta w różne dodatkowe opcje.

Przykładowe usługi w zakresie elektryki i elektroniki: wymiana/naprawa: rozrusznika, alternatora, akumulatora, wentylatora chłodnicy, dmuchawy, bezpieczników, silników wycieraczek; naprawy świateł i wiązek elektrycznych; diagnostyka komputerowa i naprawy – silnika, skrzyni biegów, zarządzania energią, ABS, SRS, ESP, EPC, ASR, AIRBAG, modułów komfortu; kasowanie błędów i usterek elektroniki; naprawa sterowników – kodowanie, programowanie; zabezpieczenia – montaż i demontaż zabezpieczeń, naprawa zamka centralnego, autoalarmy, immobilisery, lokalizatory GPS, kodowanie kluczyków, pilotów, kart i transponderów; chip tuning – elektroniczne podniesienie mocy silnika i momentu obrotowego; instalacja systemów car audio, kodowanie i rozkodowanie audio

Naprawa auta w 4 krokach

01

Zadzwoń i umów się na wizytę

02

Zaakceptuj wycenę przed realizacją

03

Skorzystaj z samochodu zastępczego

04

Odbierz swoje auto

Garaż Mocy - pasja i profesjonalizm

Kompleksowe usługi

Zapewniamy wszystko, czego potrzebuje Twój samochód – od A do Z.

Oryginalne części zamienne

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami wysokiej jakości części.

Procedury eco-friendly

Kierujemy się dbałością o ekologię i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Fachowa diagnostyka

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu diagnostycznego i doświadczenia zaufanych fachowców.

Załoga z szeroką gamą specjalizacji

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów przeszkolonych w wielu dziedzinach.

Przejrzystość w kontaktach z Klientem

Działamy rzetelnie i transparentnie.

Skontaktuj się z najbliższym oddziałem!