Garaż Mocy Targówek

Auto serwis Warszawa Targówek Serwis blacharsko - lakierniczy

Znajdziesz nas w warszawskim Targówku przy ul. Konarowej 1.
Zapewniamy pełen zakres usług eksploatacyjnych i naprawczych. W przypadku nieoczekiwanej awarii organizujemy lawetę, która przywozi pojazd do warsztatu. Oprócz skuteczności działań za swój priorytet uznajemy bieżącą współpracę ze zlecającym podczas całego przebiegu naprawy. Wszelkie podejmowane działania zawsze są wypadkową naszych rekomendacji oraz decyzji klienta. Bazując na wieloletnim doświadczeniu z różnymi markami samochodów i zróżnicowanymi naprawami, wiemy które rozwiązania sprawdzają się, a które mogą generować problemy.

Zobacz jak pracujemy

Warsztat samochodowy: Targówek

Nasz oddział na Targówku zebrał zespół profesjonalistów, którzy ponad od 20 lat zajmują się serwisem blacharskimi i serwisem lakierniczymi.  Nasz Zespół jest na bieżąco w zakresie zmian technologicznych w pracach związanych z naprawą aut powypadkowych. Serwisujemy auta w zakresie prac blacharsko lakierniczych w oparciu o najnowszą technologię produkcji pojazdów jak również doskonale są nam znane technologie naprawcze aut o starszej konstrukcji.

Wykonujemy również prace związane z konserwacją podwozi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych aut wszystkich marek. Profesjonalna konserwacja profili zamkniętych oraz elementów podwozia w sposób znaczący przedłuża czas eksploatacji pojazdu. W tym przypadku, za każdym razem usługa ta wymaga indywidualnej wyceny pojazdu, następnie klient otrzymuje gwarancje na wykonaną usługę oraz obsługa posprzedażową, w odpowiednich interwalach kontaktujemy się z klientem i zapraszamy na tzw. przegląd zabezpieczeń antykorozyjnych.

Naszą pracę wspierają profesjonalni dostawcy części i materiałów niezbędnych do przeprowadzenia wszelkich prac naprawczych.  Wykorzystując naszą wieloletnią obecność na rynku jesteśmy w stanie również realizować projekty indywidualne, trudne i wymagające z uwagi na dostępność części lub z uwagi na specyfikę samego auta.

Na marginesie dodamy, że oferujemy usługę lakierowania części samochodowych na zlecenie.

Klient może dostarczyć do nas swój element (np. zderzak przedni, zderzak tylni, przedni błotnik) a my polakierujemy element zgodnie z treścią zlecenia i dostarczymy we wskazane miejsce.

Posiadamy też zespół ludzi odpowiedzialnych za cały proces likwidacji szkód komunikacyjnych zarówno z OC sprawcy, jak i z AC klienta. Wspieramy naszych Klientów w trakcie całego procesu napraw powypadkowych w każdym jego elemencie. W takich sytuacjach najczęściej klienci wybierają model naprawa bezgotówkowych, w takiej sytuacji nasz serwis blacharsko lakierniczy bierze na siebie cały ciężar komunikacji z towarzystwem ubezpieczeniowym w zakresie likwidacji szkody z OC, jak również AC.

To jest również, nasz trzeci oddział w Warszawie, gdzie świadczymy w pełnym zakresie usługi serwisu mechanicznego pojazdów. Obecni na miejscu mechanicy samochodowi, elektrycy i elektronicy prowadzą dla wygody naszych Klientów bieżącą obsługę serwisowa samochodów (oleje, klocki / hamulce, filtry) oraz z uwagi na specyfikę tego oddziału dostępna jest również pełna i kompletna diagnostyka aut wszystkich marek oraz możliwość wykonania dalej idących naprawa samochodowych (mechanika pojazdów).

Krótkie podsumowanie zakresu usług naszego Oddziału na Targówku w Warszawie:

– serwis blacharski,

– serwis lakierniczy,

– konserwacja podwozi samochodowych,

– zabezpieczenia antykorozyjne,

– lakierowanie elementów,

– polerowanie pojazdów,

– naprawy powypadkowe,

– likwidacja szkód komunikacyjnych,

– likwidacja szkód ubezpieczeniowych w zakresie naprawy pojazdu

– serwis mechaniczny,

– diagnostyka,

– bieżąca obsługa serwisowa pojazdów.,

Zadzwoń do nas!

Garaż Mocy Targówek