...

Garaż Mocy Targówek

Auto serwis Warszawa Targówek Serwis blacharsko - lakierniczy

Znajdziesz nas w warszawskim Targówku przy ul. Konarowej 1.
Zapewniamy pełen zakres usług eksploatacyjnych i naprawczych. W przypadku nieoczekiwanej awarii organizujemy lawetę, która przywozi pojazd do warsztatu. Oprócz skuteczności działań za swój priorytet uznajemy bieżącą współpracę ze zlecającym podczas całego przebiegu naprawy. Wszelkie podejmowane działania zawsze są wypadkową naszych rekomendacji oraz decyzji klienta. Bazując na wieloletnim doświadczeniu z różnymi markami samochodów i zróżnicowanymi naprawami, wiemy które rozwiązania sprawdzają się, a które mogą generować problemy.

Zobacz jak pracujemy

Warsztat samochodowy: Targówek

Nasz oddział na Targówku zebrał zespół profesjonalistów, którzy ponad od 20 lat zajmują się serwisem blacharskimi i serwisem lakierniczymi.  Nasz Zespół jest na bieżąco w zakresie zmian technologicznych w pracach związanych z naprawą aut powypadkowych. Serwisujemy auta w zakresie prac blacharsko lakierniczych w oparciu o najnowszą technologię produkcji pojazdów jak również doskonale są nam znane technologie naprawcze aut o starszej konstrukcji.

Wykonujemy również prace związane z konserwacją podwozi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych aut wszystkich marek. Profesjonalna konserwacja profili zamkniętych oraz elementów podwozia w sposób znaczący przedłuża czas eksploatacji pojazdu. W tym przypadku, za każdym razem usługa ta wymaga indywidualnej wyceny pojazdu, następnie klient otrzymuje gwarancje na wykonaną usługę oraz obsługa posprzedażową, w odpowiednich interwalach kontaktujemy się z klientem i zapraszamy na tzw. przegląd zabezpieczeń antykorozyjnych.

Naszą pracę wspierają profesjonalni dostawcy części i materiałów niezbędnych do przeprowadzenia wszelkich prac naprawczych.  Wykorzystując naszą wieloletnią obecność na rynku jesteśmy w stanie również realizować projekty indywidualne, trudne i wymagające z uwagi na dostępność części lub z uwagi na specyfikę samego auta.

Na marginesie dodamy, że oferujemy usługę lakierowania części samochodowych na zlecenie.

Klient może dostarczyć do nas swój element (np. zderzak przedni, zderzak tylni, przedni błotnik) a my polakierujemy element zgodnie z treścią zlecenia i dostarczymy we wskazane miejsce.

Posiadamy też zespół ludzi odpowiedzialnych za cały proces likwidacji szkód komunikacyjnych zarówno z OC sprawcy, jak i z AC klienta. Wspieramy naszych Klientów w trakcie całego procesu napraw powypadkowych w każdym jego elemencie. W takich sytuacjach najczęściej klienci wybierają model naprawa bezgotówkowych, w takiej sytuacji nasz serwis blacharsko lakierniczy bierze na siebie cały ciężar komunikacji z towarzystwem ubezpieczeniowym w zakresie likwidacji szkody z OC, jak również AC.

To jest również, nasz trzeci oddział w Warszawie, gdzie świadczymy w pełnym zakresie usługi serwisu mechanicznego pojazdów. Obecni na miejscu mechanicy samochodowi, elektrycy i elektronicy prowadzą dla wygody naszych Klientów bieżącą obsługę serwisowa samochodów (oleje, klocki / hamulce, filtry) oraz z uwagi na specyfikę tego oddziału dostępna jest również pełna i kompletna diagnostyka aut wszystkich marek oraz możliwość wykonania dalej idących naprawa samochodowych (mechanika pojazdów).

Krótkie podsumowanie zakresu usług naszego Oddziału na Targówku w Warszawie:

– serwis blacharski,

– serwis lakierniczy,

– konserwacja podwozi samochodowych,

– zabezpieczenia antykorozyjne,

– lakierowanie elementów,

– polerowanie pojazdów,

– naprawy powypadkowe,

– likwidacja szkód komunikacyjnych,

– likwidacja szkód ubezpieczeniowych w zakresie naprawy pojazdu

– serwis mechaniczny,

– diagnostyka,

– bieżąca obsługa serwisowa pojazdów.,

Warsztat samochodowy – Warszawa

Targówek to dzielnica Warszawy, w której zlokalizowany jest jeden z naszych profesjonalnych warsztatów samochodowych. Do salonu zapraszamy każdego, kto potrzebuje wsparcia fachowego oraz doświadczonego mechanika w przypadku różnego rodzaju prac zarówno naprawczych, jak i konserwacyjnych. Przeprowadzamy przeglądy okresowe, wymieniamy zużyte komponenty, uzupełniamy płyn hamulcowy, wymieniamy opony na letnie bądź zimowe oraz świadczymy pełen szereg innych usług. Zapraszamy Klientów prywatnych, a także firmowych – dysponujących pełną flotą pojazdów. Zaufaj profesjonalistom – odwiedź nasz warsztat samochodowy zlokalizowany przy ul. Konarowej 1 już dziś!

Garaż Mocy – niezawodny warsztat samochodowy: Targówek

Specjalizujemy się w mechanice, elektryce oraz elektronice samochodowej. Oznacza to, że w warsztacie przeprowadzamy prace serwisowe w pojazdach z napędem konwencjonalnym, elektrycznym i hybrydowym. Chcąc sprostać potrzebom Klientów, stale się szkolimy, a także śledzimy wprowadzane na rynek innowacyjne technologie, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi oraz możemy pochwalić się licznymi, pozytywnymi opiniami na temat naszej działalności. Co więcej, dysponujemy porządnymi narzędziami i nowoczesnym sprzętem komputerowym, co pozwala nam na precyzyjne diagnozowanie problemów, jak również sprawne likwidowanie usterek, w tym między innymi programowanie sterowników lub usuwanie kodów błędów.

Serwis samochodowy – Warszawa: Targówek

Szukasz kogoś, kto przywróci pełną sprawność zużytej klimatyzacji? Chcesz zlecić nam wymianę amortyzatorów lub innych elementów systemu zawieszenia? A może niepokoi Cię obniżona sprawność układu hamulcowego bądź zapłonowego? Zapraszamy do warsztatu samochodowego, gdzie zrobimy wszystko, abyś mógł bezpiecznie i wydajnie korzystać ze swojego pojazdu! Możesz liczyć na nas także w przypadku nagłej awarii, kiedy na przykład auto nie jest w stanie ruszyć z miejsca. Wówczas zapewniamy jego transport do serwisu samochodowego Garaż Mocy położonego w dzielnicy Targówek w Warszawie oraz zajmujemy się dokładną naprawą. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas!

Garaż Mocy Targówek

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.